Ankara Su Tesisatçısı

İLETİŞİM

Yenimahalle Kanal Açma firmamız tıkanıklık işlemlerini duvarları kırmadan, yaşam alanınıza hiçbir şekilde zarar vermeden robot makinalar sayesinde gerçekleştirir. Tıkanıklık açma hizmetlerimiz kapsamında profesyonel olduğumuz alanlar şu şekildedir;

  • Rögar tıkanıklığı açma
  • Mutfak tıkanıklığı açma
  • Lavabo tıkanıklığı açma
  • Yağmurluk tıkanıklığı açma
  • Tuvalet tıkanıklığı açma
  • Süzgeç tıkanıklığı açma
  • Klozet tıkanıklığı açma

Bu bölgelerde tıkanıklık fark ettiğinizde robot makine kullanmayan bir firmayı çağırdığınızda alanı kırarak işlem yapacaktır. Bu durum da size hem ekstra maliyet hem de zahmet olarak geri dönecektir. Yenimahalle’de yer alan firmamız ile iletişime geçmeniz halinde son teknolojik cihazlarımız ve tecrübeli elemanlarımız eşliğinde hizmet almanız mümkündür.

Yenimahalle Kanal Açma Hizmeti

Yenimahalle kanal açma hizmeti daha çok tuvaletlerde verilir. Çünkü bölgede tuvalet gider tıkanıklığı sık karşılaşılan bir durumdur. Buna gider borularının yanlış döşenmesi, tuvalet giderine atılan katı cisimler (tuvalet kağıt rulosu, ıslak mendil, bebek bezi, temizlik bezi vb.) gibi şeyler etken olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığında uzman olan firmamız hızlı bir şekilde hizmet vererek sizi bu dertten kurtarır.

Firmamız Yenimahalle bölgesinde sektörün ileri gelen isimlerinden biridir. Nöbetçi tesisat hizmeti vermesi de bizi memnun kalınan bir firma haline getirmiştir. Örneğin gecenin bir vakti giderleriniz tıkanıklıktan sebep patladıysa firmamız ile irtibata geçerek sadece dakikalar içerisinde sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Çünkü tesisat sorunları bekletmeye gelmez, bekledikçe daha büyük sorunlar yaratır. Siz de firmamızla görüşerek vakit kaybı olmadan ve bütçenizi aşmadan sorunu halledebilirsiniz.

Yenimahalle Tıkanıklık Açma

Yenimahalle Tıkanıklık Açma firmamız bu sektöre yıllarını vermiştir. Bünyesinde daima profesyonel kadro bulundurmuş ve kusursuz hizmet anlayışından vazgeçmemiştir. Tesisat işlemlerinde gözden kaçırılacak en ufak hata sorunun daha da derinlere inmesine sebep olur. Biz bu duruma fırsat vermeden hizmetlerimizi %100 garantili gerçekleştiririz.

Firmamıza müracaat eden müşterilerimizin merak ettiği bir diğer konu ücretlerimizdir. Vereceğimiz hizmet detayına göre, tıkanıklığın derinliğine göre ve yedek parça ihtiyacına göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Yenimahalle kanal açma firmamızı arayarak fiyatlarımız hakkında net bilgi alabilir, aynı zamanda randevu da oluşturabilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara