Ankara Su Tesisatçısı

İLETİŞİM

TIKANIKLIK AÇMA

Bahçelievler Su Tesisatçısı olarak ilçede bulunan yapılarda meydana gelebilecek her türlü su tesisatı problemlerine çözüm getiririz. Son teknolojik cihazlarımız ile birlikte kırmadan dökmeden profesyonel hizmet veririz. Birçok müşterimiz kırılmadan tesisat hizmeti almayı ister. Çünkü kırılan  dökülen alanlarda çok detaylı temizlik gerekir. Tek bir noktadan sorunu gidermek her zaman daha avantajlıdır.  

Kendine güvenen firmamız sunduğu tüm hizmetlerde kaliteli işçilik sunmaktadır. Çalıştırdığı tüm personeller alanında tecrübelidir ve hiçbir kusura yer vermeden hizmet sunar. Tıkanıklık problemlerinde akıllı robotlarımızı kullanırken, kaçak problemlerinde kameralı cihazlarımızı kullanıyoruz. Böylece tek bir hasar bile vermeden alandaki sorunu kalıcı olarak gideriyoruz. Kusursuz hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Su Tesisatçısı Hizmeti

Bahçelievler Su Tesisatçısı Hizmeti kapsamında her türlü tesisat arızası, bakımı ve montajını gerçekleştiriyoruz. Pek çok tesisat probleminde garantili hizmet vermekteyiz. Böylece hizmet verdikten sonra herhangi bir sorun olması durumunda bizimle iletişime geçerek ücretsiz olarak sorunu giderebilirsiniz.

Firmamız uygun fiyatlarda sunduğu hizmetler arasında klozet, musluk, duşakabin, petek, lavabo ve tuvalet giderlerinde meydana gelecek sorunların çözümünü gerçekleştirmektedir. Üst kattan evinize su akıyorsa ya da sizin evinizden alt kata su sızıyorsa kaçak tespit cihazlarımız ile hizmet vermekteyiz. Böylece çok daha hızlı ve kesin bir şekilde sorun ortadan kalkmaktadır. Sizler de evinizde yer alan giderlerde herhangi bir sorun fark ediyorsanız sorun daha da büyümeden firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bahçelievler Tesisatçı: Ankara Tesisat Ustası

Bahçelievler Tesisatçı: Ankara Tesisat Ustası firması olarak birbirinden kaliteli hizmetlerimizi bünyemizde barındırmaktayız. Özellikle tuvalet tıkanıklığı konusunda çok fazla şikayet almaktayız. Tuvalet tıkanıklığına neden olan sorunlar arasında başlıca sebepler şunlardır;

  • Tuvalete atılan kağıt ruloları
  • Suda erimeyen malzemelerin deliğe atılması
  • Çocuk bezi ve ped gibi malzemelerin tuvalet giderine atılması
  • Mutfak lavabo giderlerine atılan yemek artıkları
  • Çay posasının lavabodan dökülmesi
  • Atık yağların lavaboya dökülmesi

Bu gibi durumlar neticesinde gider belli bir zaman sonra tıkanacaktır. Böyle olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için daha dikkatli davranmanızda fayda vardır. Sizler de Bahçelievler su tesisatçısı firmamızdan kaliteli hizmet alarak giderlerinizde var olan sorunu hızlıca ortadan kaldırabilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara