Ankara Su Tesisatçısı

İLETİŞİM

Su tesisatlarında herhangi bir problem çıktığında hayatımız çok zor hale gelir. Özellikle mutfak ve banyolarda meydana gelen tesisat sıkıntılarında evimiz de zarar görebilir. Duvarlardan su sızabilir, alt kata su akabilir ya da eşyalar su lekesinden hasar görebilir. Bu nedenle en kısa sürede gereken tedbiri alarak durumun ciddi boyutlara ulaşmasını önlemek gerekir. Bizler de Etimesgut Kanal Açma firması olarak son teknolojik ürünlerimizi le birlikte sizlere gereken hizmeti profesyonel niteliklerde sunuyoruz.

Bölgede çok sık aralıklar ile tesisat problemleri görülüyor. Bizler de bu sorunların üstesinden nasıl geldiğimizi sizlerle paylaşmak isteriz. Firmamızda çalışan profesyonel ustalar ve kullanmakta olduğumuz son teknolojik robotlar sayesinde her türlü kanal tıkanıklığına çözüm getiriyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetler kalıcı çözümler sağlayarak var olan sorunun tekrarlamasını da önlüyor.

Etimesgut Kanal Açma Hizmeti

Giderlerin tıkanması hepimizin korkulu kabusudur. İşlerimizin yarım kalması bir yana, evimizde zarar görüyor. Bu nedenle tesisat sorunlarının vakit kaybetmeden ortadan kaldırılması gerekiyor. Firmamız Etimesgut kanal açma hizmeti sayesinde müşterilerimizin korkulu rüyalarına son veriyor. Kırmadan kanal açma hizmeti sunan firmamızda uzun yıllardır sektörde emek veren tecrübeli elemanlar çalışıyor. Bu nedenle verdiğimiz tüm hizmetler kusursuz nitelikte diyebiliriz.

Kanal tıkanıklığı pek çok nedene bağlı olarak ortaya çıkabiliyor. Fakat en sık karşılaşılan sebepleri aşağıdaki gibi göstermek mümkündür;

  • Tuvalet giderlerine tuvalet kâğıdı ya da rulosunun atılması.
  • Tuvalet giderine çocuk bezi ya da ped atılması
  • Mutfak lavabosundan çay posası, artık yağ, atık yemek ve diğer katı cisimlerin dökülmesi
  • Gider borularının yanlış yere yerleştirilmesi
  • Düzenli aralıklarla gider bakımının yaptırılmaması

Kanallarınızın tıkanmasını istemiyorsanız siz de bu kriterlere dikkat etmelisiniz.

Etimesgut Tıkanıklık Açma

Etimesgut Kanal Açma firmamız karşılaştığı her türlü tıkanıklığı profesyonel ekipmanları ile açabilir. Klozet, duşakabin, musluk, lavabo ve tuvalet gibi alanlarda tıkanıklık sıklıkla meydana gelir. Birçok müşterimizden kendi yöntemlerini kullanarak duruma müdahale ettiğini duysak da bunun yanlış olduğunu savunuyoruz. Çünkü bilinçsiz bir şekilde yapılan her müdahale gider borularına daha da fazla zarar verecektir. Sizler de Etimesgut’ta yer alan firmamızdan hizmet almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara