Ankara Su Tesisatçısı

İLETİŞİM

Batıkent Kanal Açma firması olarak her türlü gider tıkanıklığını hallediyoruz. Profesyonel ekibimiz ile gider açma işlemleri düşündüğünüzden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Çünkü firmamız yıllardır sektörde adını duyurarak tecrübe kazanmış ve kazandığı tecrübeleri harmanlayarak uzmanlığını kalite ile tarafınıza göstermiştir. Siz de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara sert ve soğuk bir iklime sahip olduğu için zaman zaman tesisatlarda problem meydana gelebilir. Özellikle lavaboların tıkanması, muslukların bozulması, petek ve kombilerde kaçak görülmesi gibi sorunlar sık karşılaştığımız tesisat problemleri arasındadır. Fakat uzman kadroya sahip firmamız en kısa süre içerisinde tüm sorunların üstesinden gelir. Sorun çok derinde değilse sadece 10 dakika içerisinde tesisatınızı eskisinden daha kullanışlı hale getirebiliriz.

Batıkent Kanal Açma Hizmeti

Batıkent kanal açma hizmeti sunan firmamız belediyelere, kurumlara ve müteahhitlere parça temini de sağlamaktadır. Ayrıca adresinizde meydana gelebilecek tesisat sorunları için adrese tedarikli gelerek sorunun aynı gün içerisinde onarılmasını sağlamaktadır. Tesisat sorunlarında yaşanan vakit kayıpları sorunu daha da derinlere inmesine yol açar. Hal böyle olunca sadece robotik sistemlerle işlem yapılmaz, ana giderin kırılması gerekebilir. Bu kadar büyük sorunlara yer açmamak için geç kalmadan firmamızı arayabilirsiniz.

Batıkent kanal açma hizmetlerimizde her zaman uygun fiyat garantisi sunarız. Önceliğimiz daima taleplerinizi doğru ve anlayışlı biçimde karşılamaktır. Bu anlayış sayesinde firmamız lider isimler arasındadır. Siz de tesisat ile ilgili yaşadığınız sorunları firmamız aracılığı ile kısa sürede çözebilirsiniz.

Batıkent Tıkanıklık Açma

Önceleri tesisat giderlerinde tıkanıklık olduğunda komple gider boruları kırılırdı. Ardından gereken işlem yapılarak tekrar bölge tamir edilirdi. Bu da ev sahibi için hem zahmet hem de vakit kaybı yaratırdı. Ancak Batıkent Tıkanıklık Açma firmamız ilkel yöntemlerden sıyrılarak modern sistemlerini kullanır. Tıkanıklık açarken şu adımları takip ederiz;

  • Kamera ve ses dinleme cihazı ile tıkanıklığın olduğu bölgeyi tespit ederiz
  • Son teknolojik robotlarımız ile tıkanıklığa sebep olan unsuru ortadan kaldırırız
  • Gereken denemeyi yaparak sorunun giderildiğinden emin oluruz

Sadece 5-10 dakika içerisinde tesisatlarınızda oluşan problemden kurtulmak istiyorsanız Batıkent kanal açma firmamızı tercih edebilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara