Ankara Su Tesisatçısı

İLETİŞİM

Yenikent Kanal Açma firmamız giderlerinizde bir problem olması durumunda güvenle arayabileceğiniz adrestir. Uygun fiyat garantimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz. Önceliğimiz her zaman müşteri talebi olup, zaman ve mekan ayrımı olmaksızın hizmet sunuyoruz. Yenikent ilçesinin hangi semtinde olursanız olun, 7/24 ustalarımızı adresinize göndererek dakikalar içerisinde sorunun kaynağını bulup çözüm üretiyoruz.

Firmamızda bakım, onarım ve tamirin yanı sıra yedek parça temini de mevcuttur. Bu nedenle tesisat giderlerinde herhangi bir problem olduğunda temkinli gelerek sorunu ertelemiyoruz. Siz de giderlerinizde yer alan tıkanıklığı anında açmak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar uzak olan firmamızdan dilediğiniz an hizmet alabilirsiniz.

Yenikent Kanal Açma Hizmeti

Yenikent kanal açma hizmeti firmamız tarafından profesyonel ekipmanlar ile verilmektedir. Eski ilkel çözümlerin yanı sıra firmamız son teknolojide üretilmiş kanal açma robotlarını kullanarak hizmet vermektedir. Çünkü bizim için memnuniyetiniz önemlidir. Kanalın tıkalı olduğunu ve tam olarak nerenin tıkalı olduğunu ses dinleme cihazlarımız ve kamera sistemlerimiz sayesinde anlarız. Bu doğrultuda yalnızca 5-10 dakika içinde tıkanıklığı gidermekteyiz.

Ankara’nın pek çok bölgesinde yanınızda olan firmamız yıllardır sektörde var olduğu için tecrübe sahibi olmuştur. Kusursuz hizmet anlayışımızı da sahip olduğumuz tecrübelere borçluyuz. Gece gündüz ayrımı olmadan dilediğiniz saatte nöbetçi tesisat hizmeti de sunuyoruz. Bunun için bizi arayıp adresinizi belirtmeniz yeterlidir.

Yenikent Tıkanıklık Açma

Yenikent tıkanıklık açma hizmetlerimiz tarafınıza güvenle verilir. Yaşam alanlarımızda kullandığımız lavabo, tuvalet ve mutfak gideri gibi alanlarda zaman zaman tıkanıklıklar meydana gelebilir. Sorunun hızlıca çözüme kavuşturulması için firmamızı arayarak vakit kaybetmeden tekrar tıkanan lavabonuzu kullanabilirsiniz. Firmamız sadece lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermez. Bunun yanı sıra verdiğimiz hizmetler şu şekildedir;

  • Klozet gideri açma
  • Duşakabin gideri açma
  • Petek ve kombide su akıtma problemlerini çözme
  • Musluk tamiri

Daha pek çok hizmet ile Yenikent kanal açma firması olarak yanınızdayız. Siz de firmamızı arayarak uygun fiyat garantimiz ile hizmet alabilirsiniz. Ücretlerimizi web sitemizden ya da irtibat numaramızdan öğrenebilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara