Ankara Su Tesisatçısı

İLETİŞİM

Bazen binalarda bulunan tesisat giderlerinde tıkanıklık oluşabiliyor. Bu durumda kullanıcı hatalarının da payı varken, doğa olayları da tıkanıklığa sebep olabiliyor. Tıkanıklık problemleri görüldüğünde hızlı bir şekilde müdahale etmeli ve kullanıcı mağduriyeti kalıcı olarak ortadan kaldırılmalıdır. Çayyolu Kanal Açma firmamız müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde yerine getirerek kalıcı çözümler sunmaktadır.

En çok karşılaşılan tıkanıklık sebepleri arasında tuvalet kâğıdı, çocuk bezi ve ped gibi ürünlerin tuvalet deliklerine atılmasından kaynaklanır. Bununla birlikte mutfak lavabosundan çay kalıntısı, yemek artığı ve katı cisimlerin atılması da giderlerde tıkanıklığa neden olur. Bunlar kullanıcı hatasına bağlı tıkanıklık etkenleridir. Fakat dolu ve sel felaketleri doğadan kaynaklı tıkanıklığa sebep olan unsurlardır. Sizler de sebebi fark etmeksizin giderlerinizde tıkanıklık fark ettiğinizde firmamız ile görüşebilirsiniz.

Çayyolu Kanal Açma Hizmeti

Kanal açma konusunda artık ilkel yöntemler geride bırakılmış ve gelişmiş modern hizmetler ön planda tutulmuştur. Firmamız da Çayyolu kanal açma hizmeti kapsamında son teknolojide üretilmiş kamera sistemlerini ve robotlarını kullanarak işlem yapmaktadır. Dolayısıyla artık duvar kırma korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Firmamız dışarıdan tıkanıklığa neden olan bölgeyi nokta atışıyla tespit etmekte ve gereken onarımı yapmaktadır. Ardından test çalışması ile yaptığı onarımdan emin olarak sizlere kalıcı çözümler üretmektedir.

Eğer tuvaletinizin sifonu çekmiyorsa, musluğu  açtığınızda su lavabodan gitmiyorsa muhtemelen gider tıkanıklığı var demektir. Bu gibi durumlarda kesinlikle kendiniz müdahalede bulunmayınız. Çok daha fazla zarar verme ihtimaliniz de bulunabilir. Bunun yerine profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmamızdan hizmet almanız daha doğru olacaktır.

Çayyolu Tıkanıklık Açma

Bazı evlerde tesisat boruları hasar görmüş olabilir. Onarım işlemine geçmeden önce boruların değişip değişmemesi gerektiği konusunda firmamızla görüşebilirsiniz. Çünkü dışarıdan uygulanan yanlış davranışların yanı sıra boruların eskimesi de tıkanıklığa sebep olabilir. Firmamız Çayyolu Tıkanıklık Açma olarak gereken işlemi aynı gün içerisinde gerçekleştiriyoruz. Siz de düzenli olarak tesisat bakımı yaptırarak oluşabilecek arızaların önüne geçebilirsiniz. Peki, neden düzenli bakım yaptırmalısınız?

  • Bakteriyel büyümenin önüne geçilir.
  • Gider kokularını önlersiniz.
  • Onarım maliyetlerini minimuma düşürürsünüz.
  • Böcek istilasını önlemiş olursunuz.
  • Gelir kaybını da önlemiş olursunuz.

Siz de Çayyolu kanal açma firmamızdan hizmet almak isterseniz, bizimle günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara