Ankara Su Tesisatçısı

İLETİŞİM

Kanal tıkanıklığı Ankara’da çok sık karşılaşılan bir durumdur. Özellikle Çankaya kalabalık bir bölge olduğundan ve yüksek katlı binalar bulunduğundan apartman giderlerinde sıklıkla tıkanıklık gerçekleşir. Ancak stres yapmanıza gerek yok çünkü Çankaya Kanal Açma firmamız gereken müdahaleyi doğru zamanda gerçekleştirerek büyük felaketler ile karşılaşmanızı önlüyor. Pek çok müşterimizin referans olduğu firmamızdan siz de hizmet alarak daha sağlıklı ve temiz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Kanal tıkanıklığı sebeplerini iki başlık altında toplayabiliriz. Birincisi kullanıcı hatalarına bağlı tıkanıklık, ikincisi ise tesisattan kaynaklanan tıkanıklıktır. Kullanıcı hataları arasında şu sebepler yer alır;

  • Mutfak giderinden atık yemek, çay posası ve yağ artığı dökülmesi
  • Tuvalet giderine katı cisimlerin atılması
  • Duşakabinde bırakılan saç ve kıl kalıntıları
  • Düzenli aralıklarla tesisat giderine bakım yapılmaması

Tesisattan kaynaklı sorunlarda ise boruların yanlış şekilde döşenmesi ve bağlantılarında problem olması gösterilebilir. Sebebi her ne olursa olsun firmamız profesyonel ekibi ve teknolojik cihazları ile soruna kalıcı çözümler getirir.

Çankaya Kanal Açma Hizmeti

Çankaya kanal açma hizmeti alanında profesyonel ekipler tarafından alınmalıdır. İlkel yöntemleri kullanan firmaları tercih etmeniz durumunda tesisat giderinin kırılması ile karşı karşıya kalırsınız. Böyle bir durumda da ekstra para harcamak ve günlerce tadilatla uğraşmak durumuyla karşılaşırsınız. Ancak firmamız kesinlikle ilkel yöntemleri çok geride bırakarak teknolojiye ayak uydurmuş ve gelişmiş kamera ve robot sistemlerini kullanarak hizmet vermektedir.

Öncelikle tıkanıklığa sebep olan bölgeyi tek seferde bularak kamera ile incelemekteyiz. Ardından gerekli ekipmanlarımızı kullanarak tıkanıklığı açmakta ve tekrar suyun kullanılmasını sağlamaktayız. Siz de firmamızdan randevu alabilir ya da acil tesisat hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çankaya Tıkanıklık Açma

Çankaya Kanal Açma firmamız tesisatlarda oluşabilecek her türlü sorunu hallederek müşterilerimizin kabusu olan tıkanıklığa son vermektedir. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat ve garantili bakım onarım işlemleri ile sektörde adını duyuran firmamız sizlere de bir telefon kadar uzak. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde garanti vaat ediyoruz. Böylece yaptığımız işlem sonrası bir aksilik çıkarsa ücretsiz olarak ek hizmet alabilirsiniz. Uygun fiyat çerçevemizden faydalanarak siz de gider problemlerinden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

Call Now ButtonŞimdi Ara